За словами виконавця, у столиці на нього чекало важливе завдання. До Дня Незалежності України артист виступив на концерті «Національна легенда», де вручають однойменну президентську відзнаку. Як зазначив Козловський, виступ покажуть в ефірі 26 серпня.
«Ціль мого приїзду до Києва – щорічна президентська відзнака «Національна легенда». 26 серпня в ефірі», — поділився співак.
![Віталій Козловський / © instagram.com/vkozlovsky_music](https://img.tsn.ua/cached/312/tsn-671b840e81dae5015bc4c6345e63d1d0/thumbs/608xX/4a/f5/5876a8cce26862673ba06bfdce6df54a.jpeg)
Віталій Козловський / Фото: instagram.com/vkozlovsky_music
Тим часом у День Незалежності України Віталій Козловський показався у військовій формі на фронті та вітав з особливою датою. Цілком можливо, що артист вже повернувся на службу.
«Кожен сантиметр рідної землі, який вдалося відстояти, просякнутий кров’ю…Це найвища ціна, яку ми платимо за право вільно жити у себе вдома і будувати своє майбутнє. Давайте не забувати про це. Давайте говорити українською зі своїми дітьми. Дякувати і допомагати військовим. Давайте не сваритися, а об’єднуватися. Бо одну гілку переломити легко. А цілий оберемок неможливо. Ми українці! І це гордість! Ми боремося задля перемоги і ми її здобудемо. Чим будемо об’єднаніші, тим швидше. Слава Україні! З Днем Незалежності!» – зазначив співак.
![Віталій Козловський / © instagram.com/vkozlovsky_music](https://img.tsn.ua/cached/311/tsn-671b840e81dae5015bc4c6345e63d1d0/thumbs/x/b5/42/4fb478d0094246577e5400565b6a42b5.jpeg)
Віталій Козловський / Фото: instagram.com/vkozlovsky_music
Нагадаємо, Віталія Козловського у червні мобілізували. Нині артист служить в штурмовій бригаді «Рубіж». Нещодавно виконавець засвітив, де саме воює.